u shittttt flm merr jep. Seat ibiza 1.9 tdi -03

Shitet nga: ------ 23 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Prishtinë
She's seat ibiza 1.9 tdi I sapo ardhur ne gjendje jashtzakonisht te Mir teknike dhe optike per me shum na kontaktoni ne nr e teli 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim