urgjent shitet 2800Euro.oferta vlen deri te prem..

Shitet nga: prishtinalia 30 Pri 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
/ , RENO ESPACE 2.2 ,VITI 2002 SIGURIM DERI NE MUAJIN MAJ... / / klimatronik dy zonale,esp abs,xhamat me pull,pasqyret me rrym ,xhamat me perde, / / / ne gjendje teknike dhe vizuele super.. . tel 044263928+viber dhe 049709145 qmimi 2800e oerta vlen deri te premten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim