uuu shit flm merrjep

Shitet nga: nystreti 16 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Prishtinë
shes golf 5 dizell ngjedje teper tmir posedon klima tronik 4 gjamat me rrym vallon 3sh radjo fafbrikisht me cd 2 celsa temopmat gomat 4 te reja si dhe baterin e ka tre vetura esht RKS 1 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim