vw passat - viti 99

Shitet nga: valbon 10 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes passat 1.6 benxin ne gjendje shum te mir RKS dhe nuk asht hipotek asht shum i rujtun siq shiht ne foto me mundsi drrimi mer pa shum kontakto 049509918 ju mir pres qdo ko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim