vw golf 2 -90

Shitet nga: Golf-2 11 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf-2 viti prodhimit 1990 1.6 benzin vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka nevoje për asnje investim regjistrim 8muaj qmimi 1200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim