vw golf 2 1.6 dizel -87

Shitet nga: agim 06 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
shes golfin 1.6 dizel 87 rks edhe 1 muj asht ne gjendje shuym te mir dhe i shtrengum punon gjdi send karaseri i ka doi grritha boj ndrrim me motorr mbi 125 kubik po edhe mne naj telefon
urgjent qmimi i fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim