vw golf4 2002

Shitet nga: fisnik 09 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pershkrimi i sendit : Golf4 1.9 tdi (di) e kuqe , 96kw (130 Kuaj ) viti 2002 dhe ka 200.000 km origjinale,.makina esht ne gjendje shum te mir dhe me sherbime te kryera, per me shum info na kontaktoni ne nr e tel 0694790819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim