vw passat 1.9 tdi -00

Shitet nga: xhavit 28 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet vetura passat 1.9 tdi disel esht shum i mir dhe eshtt shum i ruajtur ka klim etj...per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim