vw passat 1.9 tdi 2004 pa dogan -04

Shitet nga: a.k. 22 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes vw passat 1,9 tdi viti 09..2004 pa dogan i ardhur nga gjermania ,vetura poedon :bord kompjuter tempomat :shiber: climatronik :esp karrikat me nxemje: tiptronik: pasqyret me rrym (nxemje) xhamat me rrym ;central nga distanca fabrikisht. e tjera qa si di unë;tel ,044-455-535 si dhe 045-890-170 .
si dhe nje passat ne rks viti 1998 shum i rujtur ne gjendje shum te mire gjith here i garazhum vetem 226000km tdi 81kw me liber te servisit tip top pa korezion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim