vw polo 1.4 -95

Shitet nga: polo 16 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
shiper
xhamat dhe pasqyret elektronike
tre dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim