Burgia

Shitet nga: Naim Gashi 09 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet burgi statike e firmes "Alzmetal" eshte firma ma e njohur ne Zvicerr per celikun ma te mire. Burgia eshte ne gjendje perfekte eshte me 2 shpejtesi plus me reduktor e zvogelon dhe e rrit shpejtesine prej 160 deri 1420 minute dhe shpon prej 1mm deri fi 40. Shitet urgjent, pres bleres serion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim