Gjeneratoret KIPOR 12KW dhe 19KW

Shitet nga: Shaqir 14 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR   4 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Gjeneratoret KIPOR 12KW dhe 19KW. Te dy gjeneratoret jane ne gjendje shum te mire teknike (motoret e dy gjeneratoreve jane te ri) dhe jane pa zhurme . Qmimi i Kiporit me fuqi 12KW eshte 1650 euro ndersa qmimi i Kiporit me fuqi 19KW eshte 2700 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim