Makina per zdrukthtari

Shitet nga: makina 04 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jane shume te mira dhe te ruajtura punojn shume mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim