Papuqe wacker, Hillt wacker me benzin dhe hill..

Shitet nga: Nusret Ilazi 26 Qer 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hillt i firmes: Hillti 1700W 400 euro
Hillt i firmes: Bosh 1450W 400 euro
Hillt i firmes: WACKER NEUSON me benzin 900 euro
Vibrator i firmes: WACKER me benzin 900 euro

Gjindemi ne veterrnik 500 metra mbrapa Gorenjes NTP "EL-3" Elektromaterial.

Per me shum kontakto 044399108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim