Sharrë për Iverica me 2 teha -Steton

Shitet nga: Muhamet 08 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Sharrë per Ivericë dhe mediapan me dy teha, është duke punuar në gjendje të rregull , çmimi 2950 i diskutueshëm, për më shum informata rreth sharrës kontakt. numrin 044 911 944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim