3 Maqina per shumezimin e qelsesave dhe repromat..

Shitet nga: Dijamant 14 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 3 maqina per shumezimin e qelesave dhe repromaterial qelesa perafersisht 7000 copa
qmimi me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim