APARAT SALDIMI GORENJE 37 kg ,260 A MONO DHE TRO..

Shitet nga: mentor 18 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
APARAT SALDIMI GORENJE 260 A MONO DHE TROFAZ,NE GJENDJE PERFEKTE ,ESHTE ME TERMOSTAT DHE VENTILLATOR., ftohjen e ben ne menyre automatike,per elektroda 5 - she .
Ka gjithesej 200 ore Pune,
GJINDEM AFER FURRES SE BUKES QERIMI 1.
Fotot origjinale


mentor0908@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim