AUTOLARJE ME BENZIN nga Gjermania

Shitet nga: autolarje 07 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet autolarja me benzin e ardhur nga Gjermania. Autolarja punon me benzin (pa rrym) ka shtypje te fort dhe eshte e pershtatshme per larjen e Makinave, Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre etj.

auto larje, shpric, karcher, wap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim