Aku BS 18 V Li

Shitet nga: Fatmiri 07 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Aku Burmashin BS 18 V Li

Aku eshte e fuqishme 18 V dhe ka 2 bateri me 2.0 Amper
Perdoret per shtrengimin e shtrafave dhe shpurje me burgi

Gjendemi te Firma ARSIMI METABO ne
1 Koder te Trimave afer Pro Credit Bankes dhe
2 Zonen Industriale rruga per Fushe Kosove afer FSK perball te Teknomarketit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim