Aku

Shitet nga: bs 05 Tet 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jan te ardhura prej gjermanis qmimi dhe perzgjedhja sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim