Aparat per furrë buke

Shitet nga: Naim 18 Jan 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet aparati per furre buke me qmim te volitshem
tel 044-266-548 dhe 044-361-016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim