Aparatet e zjarrit 6 kg me pluhur

Shitet nga: iliri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 aparate të zjarrit 6 kg me pluhur po thuajse të ri. Aparatet jan këto në foto.
Tel 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim