Apparate mjeksore si sterilizator llojllojshem

Shitet nga: Amir 23 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim Apparate te perdorura po ne gjendje shum te mir si sterilizator nga 19l e der me 440 l dhe shum aspirator anestezie dhe shum lloje te ndryshme shtreter eshum qka tjeter tgjitha keto nga zvicrra ku per qdo blerje te mundshme lassen dhe transportin duhet ti organizoni vet nga Kosova APO nga CH
Na kontatoni permes imejllit ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim