Auto Larje KARCHER

Shitet nga: Ilmi 03 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto Larje Karcher, sistemi me uje te nxehte dhe shampo. Trefaz dalje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim