Auto Larje

Shitet nga: Arif Mazreku 05 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto Larje KÄRCHER MOG te ardhur nga Zvicra dhe ne gjendje shum te mir per me teper info 049 388 796/ 044 134 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim