Auto larje. Me. Dizel dhe. Rym 380vat

Shitet nga: Shitsi 07 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim. Auto. Larjen. Kew me. Naft. Edhe. Rym. Me. Uj te. Nxet. Deri 150 grad
Auto. Larja. Indistriale. Sa. eshe. Ardh nga. Gjermanija. Te. Int. Mun te. Kontaktojn. Nr. tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim