Auto larje

Shitet nga: Dan 07 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes. Auto. Larjen. Kew me. Nadt. Dhe. Uj. Te. Nxet. Deri 150 grad po. Sa esht. Ardh. Nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim