Avgand makine Hidraolike 6 metra

Shitet nga: Ali 26 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Avgand 6 metra hidraulik , brisku me rryme , kompjuterike dhe ne gjendje shume te rregullt.
Makina gjendet ne Gjakove.
nr. 044188715 / 045674799.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim