BALA MAKINA

Shitet nga: florent 06 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet bala makina n gjendje shum t mir
prerje horizontal dhe vertikale me 2 teha( 2 sharra)
bajm ndrrim me mobilje etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim