Bala Makina Bojm ndrrim

Shitet nga: Florent 06 Jan 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bala Makina n gjendje shum t mir thujse e re shum pak e perdorun me dy sharra prerje horizontale dhe vertikale ndrrimi edhe me mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim