Bala Makina

Shitet nga: Florent Shala 04 Jan 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet bala makina per prerjen e iverices
Prerje Horizontale dhe vertikale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim