Bala Makina

Shitet nga: Florent Shala 05 Jan 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bala makina me dy sharra (2 teha) n gjendje shum t mir
Prerje horizontale dhe vertikale
Bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim