Bejm shpuarjen e Betonit deri ne f250

Shitet nga: GaZmend 09 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten maqinat per shpuarjen e betoniit hilti 2300w 2500€ me 5 burgia. Manson 3000w 2000€. Fain 2300w 1800€ deri ne f 250 maqinat jon te ardhura nga zvicrra shum ne gjendje te mir info viber +37744922670 poashtu kemi dhe maqin per shpiarjen e granitit dhe mermerit me vakum komplet me kompresor hilt hilti hilta burmashina akuHilti bosh makita golf brusalic aku beton bllok diamont banesa lokale ara toka traktorr motorr pasat audi a4 bmw fiat q7 a3 opell jeep citroen mercedes klima tavolina karrriga sherbim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim