Bormashin (Hillt) Ajrit RP7101

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Bormashin (Hillt) Ajrit RP7101

3/8" Reversible Air Drill 1800 Rpm

Modeli: RP7101

Cmimi: 40.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:
- Top choice for service works require a compact, low profile application.
- Variable speed throttle for easy starts.
- Precision machined gearing ensures maximum power transfer and durability.
- Rear exhaust directs air away from workpiece.
- Convenient one hand push button forward/Reverse.
- Lightweight helps avoid fatigue during prolonged use.
- Non Reversible Air Drill
- Quiet operation with rear exhaust.
- Ball bearing construction.
- Lock off throttle to prevent accidental start ups.
- Variable speed throttle for easy starts.
- Ideal for drilling in hard to reach areas.
- Rear exhaust
- 3/8" Reversible Air Drill 1800 Rpm
- Recommended air pressure 6.5KG/CM2(90 PSI)

- FreeSpeed RPM 1800
- Air Inlet (PT)1/4"
- Air Hose (ID)3/8"
- Avg.Air.Consumption 3.7cfm/106l/min
- Sug.Air Comp.(HP) 2
- Overall Length 180mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
tags::
hostel hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë shtepi shtëpi hostel pristina prishtinë kosovë kosovo
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, Pajero, Mitsubishi, Patrol, Nisan, Nissan, Dell, Galaxy, Ipad, Aple, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 27..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim