Bormashin (Hillt) Ajrit RP7108

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Bormashin (Hillt) Ajrit RP7108

1/2" Reversible Air Drill 550 Rpm (Keyless)

Modeli: RP7108

Cmimi: 48.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:
- Bottom handle exhaust away from the work.
- Ergonomic/Powerful choice for drilling, honing and hole sawing.
- Removable auxiliary handle included.
- Handle exhaust.
- 1/2" Reversible Air Drill 550 Rpm (Keyless)
- Recommended air pressure 6.5KG/CM2(90 PSI)

- FreeSpeed RPM 550
- GrinderCap ½”
- Air Inlet (PT)1/4"
- Air Hose (ID)3/8"
- Avg.Air.Consumption 4cfm/114l/min
- Sug.Air Comp.(HP) 2
- Overall Length 210mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim