Bormashin Ajrit Set 71pcs RP7871

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

222 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Bormashin Ajrit Set 71pcs RP7871

71pcs Air Tool Kits

Modeli: RP7871

Cmimi: 222.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:

- 1pc RP7404 1/2" Air Impact Wrench
- 1pc RP7338 3/8" Air ratchet Wrench
- 1pc RP7621H 150mm Air Hammer
- 1pc RP7314 1/4" Air Die Grinder
- 1pc RP8204 air blow gun
- 8pcs impact Sockets :9, 10, 11, 12, 13, 17, 19 mm
- 1pc 3/8" to 1/2" adaptor
- 1pc screw bit holder
- 1pc air quick coupler female
- 5pcs male nipples
- 1pc female nipples
- 3pcs chisels
- 1pc spring retainer
- 1pc ball foot air chuck
- 1pc rubber nozzle
- 1pc safety nozzle
- 1pc high speed nozzle
- 1pc tapered nozzle
- 2pcs sport needle
- 1pc 1/4" male-female nipple
- 1pc 1/8" collet
- 10pcs grinding mounted stones
- 1pc sanding drum
- 10pcs sanding sleeve
- 9pcs screw bit
- 2pcs hand wrenches
- 1pc 4mm hex wrench
- 1pc teflon tape
- 1pc oil pot
- 1pc blow mold case


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim