Bormashin Ajrit per Bululona RP27432

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Bormashin Ajrit per Bulona RP27432

Air Impact Wrench

Modeli: RP27432

Cmimi: 78.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:
- Main Features
- Built-in power regulator allows you to adjust torque output.
- Delicers 450 ft.ibs. of torque to quickly remove and instaall fasteners.
- Soft comfort grip and light weight composite housing reduce fatigue during use.
- Ideal for tire rotation, brake repairs, exhaust repairs, lawn mower repairs.

- FreeSpeed RPM 7500
- Air Inlet (PT)1/4"
- Air Hose (ID)3/8"
- Avg.Air.Consumption 5cfm/142.5l/min
- Working Torque 500ft-lb
- Working Pressure 0.63MPA
- Grinder Cap ½”
- Overall Length 193mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim