Burgia per shpim ne metal .Drebung

Shitet nga: Arber Sadiku 22 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes burgiat e inportuara nga Zvicrra ,per drebung ,LLoje dhe dimenzione te ndryshme ,vetem per metal .Qmimet nga 1 euro e me lart mvaret prej madhesis dhe funksionit.Disa lloje te pllakave te brisqeve per drebung .Hss,full metal,gus etj. Qmimi i fundit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim