CNC ROVER 36‏

Shitet nga: Euro-Swiss 04 Maj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makinë per mobileri

CNC ROVER 36

Makine shumë stabile,eshte 4000 kg dhe në gjendje te rregullt mundet te testohet
ne punë.(makina eshtë komplet e servisume)


Qmimi eshte i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim