Cerkullar i dores

Shitet nga: Reshat gashi 26 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   260 EUR

Komuna: Prishtinë
cerkullari osht shum i mir
Ka mundsin me kthy ne kond poashtu e dhe me rregullu thellsin e prerjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim