Co2

Shitet nga: Gëzim 16 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Co2 I ri pa perdorur 170 ampera me boc dhe sahatin perkates
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim