Elektromotorë,pompa uji,pompa hidrualik

Shitet nga: Drin 28 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Elektromotorë,pompa uji,pompa hidrualik dhe shum pajisje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim