Elektrovalvula

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 27 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Elektrovalvula DC12V, DC24V
Modeli si ne foto DC 24V 4.8W 125mA 2 Position
çmimi -25euro
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim