Flex Ajrit RP7326

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Flex Ajrit RP7326

Professional Air Sander

Modeli: RP7326

Cmimi: 60.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:

- Professional sander with unique ergonomic design.
- Low vibration for swirl-free finishes.
- Built-in regulator for positive speed control.
- Recommended air pressure 6.5KG/CM2(90 PSI)

- FreeSpeed RPM 10,000
- Air Inlet (PT)1/4"
- Air Hose (ID)3/8"
- Avg.Air.Consumption 5cfm/141.5l/min
- Sug.Air Comp.(HP) 2
- Sanding Pad 125mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim