Gedore ½” Ajrit RP7412

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Gedore ½” Ajrit RP7412

1/2" Ratchet Wrench

Modeli: RP7412

Cmimi: 46.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:

- Light-weight aluminum body.
- Compact head design allows flexibility in tight area.
- Forward/reverse lever located behind the ratchet head for quickly change of direction.
- It's designed for removing and instaling spark plugs and different engine parts, such as water pumper, radiators etc.
- Front exhaust.
- 1/2" Ratchet Wrench
- Torque: 50Ft-Lb
- Recommended air pressure 6.5KG/CM2(90 PSI)

- FreeSpeed RPM 160
- Air Inlet (PT)1/4"
- Air Hose (ID)3/8"
- Avg.Air.Consumption 2.7cfm/77l/min
- Sug.Air Comp.(HP) 1
- Square Drive ½”
- Capacity Bolt Size ½” 13mm
- Max.Torque 50Ft-Lb 68N.m
- Overall Length 254mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim