Gjenerator ( Agregat )

Shitet nga: Gazmend 14 Nën 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dy gjenerator ne gjendje shum te mir

I ziu osht 10 kilovat dizell osht monofaz edhe 3 faz ndezet me qels dhe konop
I bardhi osht 8.5 kilovat osht monofaz ndizet me konop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim