Gjenerator agregat u shit fml merrjep

Shitet nga: armend 22 Jan 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes gjeneratorin 10KW ne gjendje shum shum te mir pune agregati osht origjinal llombardini ndezjen e ka edhe me qels edhe me dor 2munsit dhe i ka vetem 20 or pun ne gjendje per me shum kontakto ne nr telefonit 044-360234 049 -541206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim