Gjenerator

Shitet nga: Goni 04 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Agregatin e markes AVK, marke gjermane, me motor MAN-MTU-Maybach, me gjenerator siemens. Agregati ka 675 Kva, pa zhurme (Super-Silent), viti 1996, ne gjendje shume te mire, dhe me pak ore pune. tel:044-153268, 044264027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim