Gjenerator

Shitet nga: Goni 04 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes agregatin e markes Pramac, viti 2007, ne gjendje shume te mire teknike poashtu dhe optike. agregati ka 170 KVA, motori deutz-perkins, ndersa gjeneratori siemens. i sapoardhur nga gjermania. tel: 044-153268, 044-264027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim