Gjeneratore 8 kw

Shitet nga: Selim 17 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet gjeneratori 8 kw per restaurante apo dyqane 8 kw.Gjeneratori eshte shum i ruajtur vetem mungon nje pjese e vogel qe mund te riparohet dhe kushton 40 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim